Shitet Apartament Rezidenca Magnet 799 Euro/m2 21 Dhjetori, Rr. Frosina Plaku , ish Klubi i Partizanit

Ky apartament 3+1 �sht� i orientuar sipas drejtimit jug - lindje, si dhe ka t� ndar� zon�n e nat�s nga ajo e dit�s. Prezantimi i par� n� t� b�het me nj� korridor hyr�s i cili t� con n� zon�n e dit�s tek e cila bashkohen funksionet e ndenjies, gatimit dhe ngr�nies . Ajo ka gjithashtu hap�sir� t� bollshme e t� mir�ndri�uar fal� vetratave, t� cilat kan� dalje n� llozhe.

Dhoma martesore ka nj� hap�sir� t� bollshme dhe t� organizuar (mundesi per krijim garderobe). Ka nj� tualet personal. Dhoma tjet�r e gjumit eshte e bollshme dhe e mir� ndricuar. Tualeti p�r p�rdorim nga t� dyja ambientet, t� nat�s dhe t� dit�s gjendet prane ne qend�r t� apartamenti

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Korrik, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018