Apartament 90.000 Vlore

Apartament banimi i * RI * ne zonen e Skeles rreth 50 metra nga "Hija e Diellit" ne shetitoren e re buze detit. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, sallon-kuzhine, *PLOTESISHT* i mobiluar, me kondicioner dhe me te gjitha pajisjet e kuzhines. Salloni dhe dy dhomat e gjumit jane te shtruara me parket. Apartamenti ka dy banja, njera nga te cilat ka parabanje me dollape dhe lavatrice. Per personat e interesuar mund te ofrojme edhe garazh ne te njejtin pallat me nje cmim shtese. Apartamenti eshte i regjistruar ne Zyren e Regjistrimit te Pasurive dhe cmimi eshte i negociueshem.

Ndryshuar në 30 Maj, 2018 Shpërndaje në:
Listuar në: 14 Korrik, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 30 Maj, 2018