Zyre 300 Blv. Gjergj Fishta

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Blv. Gjergj Fishta, prane Rr. Irfan Tomini. Ambient me siperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuare ne 2 zyra, 1WC dhe 1Blk, ka pamje nga rruga kryesore. Orientohet ne Veri-Perendim.
Cmimi 300 Euro/muaj.
-----------------
Tirana, for Rent Office Environment at Gjergj Fishta Boulevard, near Irfan Tomini Street. Environment with surface 80sqm is paved in tiles, located on the 6-th floor of a new building. The environment is organized in 2 offices, 1 bathroom and 1 balcony. It has view from the main road. Orientation North-West.
Price 300 Euro/month.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Dhjetor, 2014 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018