5 Banesa ne shitje ne Fushe Kosove 400E m2 Fushe Kosove

  • 63 m2
  • 044 199 309 / 049 705 464
  • Kontakt

Shiten 5 Banesa ne lagje te ndryshme ne Fushe Kosove, Banesat jane ne objeke te reja banimi te cilat posedojne: 1 dhome gjumi,sallon,kuzhine dhe Balkon

Ndryshuar në 7 Dhjetor, 2014 Shpërndaje në:
Listuar në: 7 Dhjetor, 2014
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 7 Dhjetor, 2014