99.9% Pastërti cas.71368-80-4 Bromazolam 230000 Najran

Amy | Menaxher i shitjeve
ANHUI SHENGZHIKAI BIOTEKNOLOGJIA CO, LTD.
Telefoni: +86 19155187336 (whatsapp)
Email:[email protected]
Adresa: 903, blloku B, Fortune Plaza, Distrikti Luyang, Qyteti Hefei, Provinca Anhui
Emri i zakonshëm Bromazolam
Numri CAS 71368-80-4 Pesha molekulare 353.21600
Dendësia N/A Pika e vlimit N/A
Formula molekulare C17H13BrN4
Paketimi dhe dorëzimi
Lëng 1L / Shishe, 25L/daulle (5L, 10L të gjitha të disponueshme)
Pluhur 1 kg / qese plastike, 25 kg / daulle (5 kg, 10 kg të gjitha të disponueshme)
Në thelb, produkti ynë MOQ është 1KG/1L për testim.
Çmimi me shumicë është shumë më i lirë, për shkak se tarifa e transportit 1L/1kg është e lartë.
25 kg/Dambur me fibra, qese të brendshme të dyfishta plastike.
5 kg/çantë me letër alumini
1 kg/çantë me letër alumini.
SHITJE Nxehte
CAS119276-01-6
1451-82-7
71368-80-4
23076-35-9
157115-85-0
910463-68-2
2023788-19-2
CAS 2381089-83-2
28578-16-7
20320-59-6
5449-12-7
49851-31-2
52190-28-0
110-63-4
kas.1191237-69-0
cas171599-83-0
CAS79099-07-3
CAS2114-39-8
CAS2079878-75-2
CAS7361-61-7

Ndryshuar ne 15 Shtator, 2023 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Shtator, 2023
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Shtator, 2023