Magazine 158000 Kukes

Shitet ose jepet me qera magazin� n� zon�n industriale n� Kuk�s. Magazina ndodhet buz� rrug�s, ngjitur me pazarin e gj�s� s� gjall�. Magazina �sht� 800 m2 dhe �sht� e pajisur me t� gjith� dokumentacionin ligjor. Objekti �sht� i nd�rtuar �sht� rreth 60 centimetra mbi tok�, nd�rtes� 1 kat�she, muret i ka rreth 60 cm(gjer�si) sepse dikur �sht� p�rdorur si frigoriferi i qytetit. Cmimi p�r shitje �sht� 220 miljon� lek�/ 158 mij� euro... I diskutuesh�m. P�r m� tep�r kontaktoni n� email ose n� nr. e cel. +355664012500.

Ju lutem telefononi vet�m n�se jeni v�rtet� t� interesuar.

Faleminderit!

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Dhjetor, 2014
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018