Magazine dhe Servis 270.000 Superstrada Fush Kruje-Milot km 11

Superstrada Fush Kruje-Milot km 11 Fush Mamurras shitet buze autostrades nje magazine me sip 400 m2 + 40m2 zyre+ 5 000 m2 toke te rrethuar me mur dhe pjesa ballore 65 ml me kangjella,me uje drita 24 ore,toka dhe objekti me hipoteke si dhe dokumentacioni i rregullt,objekti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi, cel 0682091223, 0682091233.Objekti shitet ose mund te jepet me qera. cmimi i blerjes i pa diskutueshem

Ndryshuar në 5 Dhjetor, 2014 Shpërndaje në:
Listuar në: 5 Dhjetor, 2014
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 5 Dhjetor, 2014