Apartament 799 m2 Rezidenca Magnet, Rr. Frosina Plaku

Apartamenti 1+1 i mirëorganizuar në një sipërfaqe 111.6 m2 është i orientuar në veri-perëndim dhe përbëhet nga dhoma e gjumit, dhoma e ditës, tualeti, këndi i gatimit dhe llozha nga ku mund të shijosh qetësinë e rezidencës Magnet.

Dhoma e ditës është e vendosur në të njëjtën linjë me atë të gatimit. Ajo ka një ndricim të bollshëm dhe vendosja e kolltukut afër vetratës bënë të mundur të shijoni perëndimin e diellit.

Dhoma e gjumit është e orientuar gjithashtu nga veri-perëndimi, ka një hapësirë ndricimi të këndshme dhe dalje në llozhë

Vendosja në kënd e ambientit të gatimit, bën të mundur ndarjen vizuale në dy nukle të dhomës së ditës nga ajo e gatimit dhe ngrënies duke e lënë dhomën e ditës në pjesën e ndricuar.

Tualeti ndodhet në hyrje të apartamentit për të patur një akses të mirë nga ambjentet e ditës dhe ambjentet e natës.

Ndryshuar në 15 Korrik, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 13 Korrik, 2016 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 15 Korrik, 2016