JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 50,000 leke/muaji PEDONALE SHKODER

Sun real estate ofron me qira nje ambient biznesi me:
adrese: rr. Kole idromeno, pedonale, tek bar chicago .
Siperfaqe: 80 m2 , kati II

perbehet nga:
- tre magazina
- nje banjo

- ambienti mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti
- laminat dhe pllake,
- vetrate e jashtme per reklamim,
- vetrate te shkallat

cmimi: 50,000 leke/muaji

te interesuarit mund te na kontaktojne ne:
+355676666765
+355695292667
ose
sunrealestate. [email protected]. com

Ndryshuar ne 23 Maj, 2023 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Maj, 2023
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Maj, 2023