Apartament -Rezidenca Magnet-Dorado 1402 799 Euro/m2 Tirane

Apartament 1+1 i p�rshtatshem p�r familje t� vogla, b�n t� mundur q� n� nj� sip�rfaqe racionale prej 67.1 m² t� sigurohet komoditeti i k�rkuar. Organizimi i brendsh�m, krijon hap�sira komode p�r jetes� n� cdo ambjent.

Dritaret e m�dha ofrojn� pamje dhe komunikim ideal me pasazhin e gjelb�ruar t� kompleksit. Termoizolimi ndihmon n� ruajten e nj� temperature optimale n� ambientin e nj�sis�, ashtu sikurse edhe forma kompakte dhe ekspozimi jo i tepruar ndaj ambientit t� jasht�m.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Korrik, 2016 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018