Zyra 1550 Rr. Xhorxh Bush, Tirane

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Xhorxh Bush. Ambient me siperfaqe 111m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 3 zyra, 1 recepsion, 1 WC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 1550 Euro/muaj.
--------------------
Tirana, for Rent Office Environment at Xhorxh Bush Street. Environment with surface 111sqm, paved in tiles, located on the first floor of a new building. The environment is organized in 3 offices, 1 reception, 1 bathroom, direct view of the main road and has advertising opportunity.
Price 1550 Euro/month.

https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/258-japim-me-qira-ambient-zyre-ne-rr-xhorxh-bush.html?lang=sq

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Dhjetor, 2014 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018