SHITET Njesi tregtare Rezidenca AnA 26000 Rr. Pjeter Budi, Qyteti StudentiNdertoni Biznesin tuaj ne Rezidencen AnA !

Qyteti Studenti eshte nje nga pikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Kompleksi AnA, me strukturen e vet te vecante, me diferencat ne lartesi, me hapesiren komerciale qe shtrihet ne disa nivele dhe me pamjen e kendshme, do te jete vendi perfekt per aktivitete sherbimesh. Hapesirat e rregulluara perreth, oborret dhe gjelberimi u shtojne ketyre hapesirave marrdhenien e nevojshme me natyren dhe driten.
Ne ju kemi dhene ndihmen e pare me cmim shume preferencial dhe rreth 1000 kliente potencial qe presin me padurim sherbime e mallra.

Nxitoni dhe përfitoni nga kjo oferte e papërsëritshme !

Ndryshuar në 15 Korrik, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 7 Korrik, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 15 Korrik, 2016