Shtepi 185.000 Buçimas, Pogradec

Shitet shtepi private per arsye emigrimi,me siperfaqe 160m2 , 480m2 truall ,gjithsej 2400 m2. E ndertuar ne vitin 2001.
Dy dhoma gjumi, 2 banja, 1 sallon , guzhine dhe dhome pritje ,1 garazh,+2Magazina te medhaja.
Kategorja vile nje katshe .
300 m latg bregud te liqenit me ceftikate pronesie te rregull eshte e ariduar sipas kohes shitet me gjith orendi .Largimi per arsye emigrimi.

Ndryshuar në 15 Korrik, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 7 Korrik, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 15 Korrik, 2016