Shitet Apartament 1+1 799 Ish klubi partizani- 21 dhjetori

Apartament 1+1 i p�rshtatshem p�r familje t� vogla, b�n t� mundur q� n� nj� sip�rfaqe racionale prej 63.7m² t� sigurohet komoditeti i k�rkuara. Organizimi i brendsh�m, krijon hap�sira komode p�r jetes� n� cdo ambjent. Dritaret e m�dha ofrojn� pamje dhe komunikim ideal me pasazhin e gjelb�ruar t� kompleksit. Nj� apartament i cili siguron funksionalitet maksimal p�r nj� cift t� ri apo familje me pak persona.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Korrik, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018