Apartament 1+1 Rezidenca Magnet - 799 m2 Magnet,prane 21 Dhjetorit, Rr.Frosina Plaku

Apartament 1+1 i p�rshtatshem p�r familje t� vogla, b�n t� mundur q� n� nj� sip�rfaqe racionale prej 63.7m² t� sigurohet komoditeti i k�rkuara. Organizimi i brendsh�m, krijon hap�sira komode p�r jetes� n� cdo ambjent. Dritaret e m�dha ofrojn� pamje dhe komunikim ideal me pasazhin e gjelb�ruar t� kompleksit. Nj� apartament i cili siguron funksionalitet maksimal p�r nj� cift t� ri apo familje me pak persona.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Korrik, 2016 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018