Shitet Dyqan Rezidenca AnA 50000 Qyteti Studenti, Rr. Pjeter Budi

Ndertoni Biznesin tuaj ne Rezidencen AnA !

Qyteti Studenti eshte nje nga pikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Kompleksi AnA, me strukturen e vet te vecante, me diferencat ne lartesi, me hapesiren komerciale qe shtrihet ne disa nivele dhe me pamjen e kendshme, do te jete vendi perfekt per aktivitete sherbimesh. Hapesirat e rregulluara perreth, oborret dhe gjelberimi u shtojne ketyre hapesirave marrdhenien e nevojshme me natyren dhe driten.
Ne ju kemi dhene ndihmen e pare me cmim shume preferencial dhe rreth 1000 kliente potencial qe presin me padurim sherbime e mallra.

Nxitoni dhe p�rfitoni nga kjo oferte e pap�rs�ritshme !

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Korrik, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018