Shitet apartament 2+1 ne rrugen Njazi Meka ne Allias Tirane 54000 rruga Njazi Meka ne Allias Tirane

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Njazi Meka ne Allias Tirane. Apartamenti eshte ne kat te 5-te ne pallat ekzistues 5-katesh. Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje me aneks gatimi,2 dhoma gjumi , koridori , Tualeti dhe ballkoni.Apartamenti ka siperfaqe 74 m. Apartamenti eshte i mobiluar. Apartamenti ka CERTIFIKATE pronesie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone telefononi.

Ndryshuar ne 23 Qershor, 2022 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Qershor, 2022
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Qershor, 2022