AMBIENT BIZNESI ME QIRA 1500 EURO/MUAJ RUS, SHKODER

Sun real estate ofron me qira nje ambient biznesi me:
adrese: rus, shkoder .
Siperfaqe totale: 360 m2 ,

te ndare
-kati -i 120 m2
-kati 0 120 m2
-kati i 120 m2

kati -i:
- ndahet ne dy ambiente me banjo perkatese.
- sistem kondicionimi.
- tavan i varur me ndricim.
Kati 0:
- ndahet ne dy ambiente me banjo perkatese.
- fasade xhami nga rruga.
- sistem kondicionimi dhe aspirimi.
- sistem alarmi.
- sistem kamera.
Kati i:
- ndahet ne dy ambiente me banjo perkatese.
- fasade xhami nga rruga.
- sistem kondicionimi.

- sistem paneli diellor.
- e ndertuar vitet e fundit.
- pune shume cilesore.
- ideale per depo farmaceotike, zyra, hoteleri, klinike dentare.

Cmimi: 1,500 /muaj
i negociushem!

Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar
rino nika +355695292667
+355676666765
ose
sunrealestate. [email protected] Com

Ndryshuar ne 13 Maj, 2022 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Maj, 2022
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Maj, 2022