Ambjente Biznesi 1500 m2 Rr. Frosina Plaku, Tirane

Njësia e shërbimit në fjalë është tepër e favorizuar. Sipërfaqja e bollshme dhe vitrina e gjerë e orientuar nga perëndimi, në drejtim te trotuarit e bëjnë këtë dyqan ideal për biznesin tuaj.

Nxitoni të kontaktoni me ne! é‹shtë në favorin tuaj!

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Korrik, 2016 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018