Vile panoramike + Magazine per Bisens 1100 Durres

Jepet me Qera - Vile Panoramike + Magazine per Bisens.

Vila është e pozicionuar në një zonë tashme Elitare në Spitallë të Durrësit, me një pamje fantastike, është me kançel mbi rrugen kryesore, me ajër të pastër, qetësi, gjelbërim rreth e perqark, me një larmi shërbimesh në afersi si dhe siguri absolute me telekamera dhe abonim me Kompani Private Sigurie.

Vila ndodhet në një zonë tepër të favorshme ambientale dhe urbane, me të gjitha fasilitetet e nevojshme për jetese ose për zhvillim të bizneseve, me akses të menjehershëm në rrugën kryesore. Eshte ideale si per banim dhe per investim. Mund të përdoret për, supermarket, institucione, zyra , klinika, shkolla, laborator, oficine, etj pasi ka nje hapsire te konsiderueshme gjelberimi dhe parkimi brënda truallit të sajë dhe jashtë në rrugë.

Zona kodrinore e Spitalles ku është e pozicionuar Vila, tashmë është kthyer në një nga zonat më të preferuara për banim nga qytetarët durrsak dhe të huaj me banim në durrës sidomos vitet e fundit pas termetit, vila eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu, ajer te paster, qetesi, gjelberim, pamje te mrekullueshme nga Durresi e mbi te gjiha larg rrezikut te termeteve pasi Vila eshte e ndertuar me parametra bashkohore dhe certifikate sigurie Sizmike.

Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode duke perfshire ketu,supermarkete,dyqane,lokale,farmaci etj.Vila ndodhet e pozicionuar ne nje lagje shume te mire e rrethuar me vila dhe me nje strukture shume te regullt , dhe ka nje siperfaqe totale prej 2500 m2. Vila eshte e perbere nga nje magazin-Laboratyor mbi 500 m2, me dy banjo ne brendesi, me mbi 800 m2 parkim rreth magazines ne katin e pare. Via ka ne brendesi te saje 3 apartamente dhe je apartament tjeter vecas nga te cilat tre jane te mobiluara e njeri papafingo eshte ende grezo. Per me shume infromacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni : +355 682423327 & +39 3476948734.

Ndryshuar ne 12 Janar, 2022 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Janar, 2022 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Janar, 2022