Dyqan 120.000€ Tirane

Shitet dyqan me dy hapesira te perbashketa rreth blv. Zogu i pare. Siperfaqja e dyqanit eshte 45m2 . Cmimi i dyqanit eshte 120.000€. Ndodhet ne zone te frekuentuar dhe cmimi eshte i diskutueshem per arsye emigrimi.

Ndryshuar ne 3 Mars, 2022 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Janar, 2022
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Mars, 2022