Shitet Toke truall 350 m2 ne Rrugen Azem Galica Babrru Tirane 49000 Rruga Azem Galica Babrru Tirane

Shitet Toke truall 350 m2 ne Rrugen Azem Galica Babrru Tirane. Toka ndodhet afer rruges kryesore ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.Zona eshte e urbanizuar dhe me te gjitha fasilitetet,per nje jete te qete dhe larg smogut dhe zhurmes se qytetit.Trualli eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo vizite ne prone kontaktoni

Ndryshuar ne 24 N�ntor, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 N�ntor, 2021
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 N�ntor, 2021