Shitet Apartament 3+1 730 Qyteti Studenti, Rr. Pjeter Budi

Apartamenti është 3+1 me sipërfaqe 156.4 m² dhe dhe pozicionohet në pjesën veriore dhe jugore duke siguruar ajër të pastër gjatë gjithë ditës dhe një pamje të mrekullueshme nga mali i Dajtit dhe kodrat e liqenit.

Është i organizuar me tre dhoma gjumi, një sallon, dy tualete dhe dy balkone.

Salloni është i bollshëm dhe perfshin pjesën e ndenjes, kendin e gatimit, ngrënien dhe ka dalje në ballkon. Ballkoni është i bollshëm dhe mund të vendosësh lule natyrale ose një tavolinë ku mund të shijosh një kafe apo çaj.

Njëri tualet ndodhet në hyrje të apartamentit për të ofruar akses më të mirë nga salloni dhe dhomat e gjumit, ndërsa tualeti tjetër ndodhet në dhomën matrimoniale për t’i siguruar çiftit gjithë komfortin e nevojshëm.

Ky apartament ka dalje në tarracë.

Ndryshuar në 15 Korrik, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 2 Korrik, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 15 Korrik, 2016