Shtepi e lokal 150.000 Pogradec

Ndertesa shitet ose leshohet me qera. cmimi per tu shitur: 150.000€ (euro) cmimi per tu leshuar me qera: eshte i arsyeshem Ndodhet ne Kilometrin e pare, Rruga Pogradec-Korce (ndodhet ne buze te ruges) Ndertesa ka 3 kate. KATI 1- Bar- Restorant KATI 2- 3 Dhoma + 3 Banja KATI 3- 3 Dhoma + 1 Banjë dhe garazh 40m2 PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI NE NUMRIN 0692179889

Ndryshuar në 29 Nëntor, 2014 Shpërndaje në:
Listuar në: 29 Nëntor, 2014
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 29 Nëntor, 2014