Ambjent Biznesi 1300000 euro Golem

SHITET OBJEKT BIZNESI 2KATESH (HOTEL) - Me nje projekt prej 6 katesh - Objekti ka nje siperfaqe prej 780m2 (ndertesa) * Ndersa siperfaqja totale e truallit eshte 2040 m2. * Kati i pare eshte i paisur me Kuzhine , Restorant ,Holl te madh ,gjithashtu ka edhe Market ansore Hotelit * Kati i 2 ka 20 dhoma te kompletuara. * Hoteli dhe vendi jane te gjitha te paisura me certifikate pronesie dhe me leje ndertimi. * Vendodhja 200 metra larg nga bregdeti ,Afer Hotel Premium. Jeni te mirepritur dhe te ftuar ta shikoni me nga after per cdo diskutim me te detajshem ! - Per cdo interesim kontaktoni ne : 0695509143

Ndryshuar ne 22 N�ntor, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Tetor, 2021
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 N�ntor, 2021