Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 75 m² 74.000 Euro (21 dhjetori) 74000 21 dhjetori

Shitet Apartament 2+1+bllk tek 21-Dhjetori , mbrapa Rajonit te Policise tek Rr :Kongresi I Lushnjes.

Siperfaqe totale eshte 75m², Kati 4,pallat ekzistues.

Eshte i organizuar ne : Sallon ndenjeje+gatim,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe ballkon.

Cmimi :74.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!


Tarife agjensie 1% per bleresin.

Ndryshuar ne 13 Tetor, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Tetor, 2021
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Tetor, 2021