Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 112 m² (Alidemi) 1 Alidemi

Shitet Apartament luksoz 2+1 prane fushes Ali Demi dhe kompleksit Wind.

Siperfaqe totale 112 m2 ne katin 3 te objektit.

Organizimi :Sallon+gatim,2 dhoma gjumi,2 banjo,ballkon.

Me nje planimetri te rregullt dhe orientim nga dielli.

Cmimi: Sipas kerkeses.

Ne faze suvatimi.


Tarife agjensie 1% per bleresin.

Ndryshuar ne 12 Tetor, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Tetor, 2021
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Tetor, 2021