Vile panoramike Durres 179 Durres

150 metra nga rruka kryesore A. Goga, zona Spitali mbi Maternitetin, Shitet Vil� panoramike 179 mije euro! Zona Spitali, stadiumi ne Durres ku po ndertohet rruga e re qe te dergon ne bregdetin e Currilave Trualli total panoramik eshte mbi 320 m2 Trualli i Ndertimit eshte mbi 100 m2 Ndertimi i ri me hipoteke, me lulishte, bace, garazhd, oborr parkimi, kancel hekuri i mbyllur dhe avlli rrethe qark. hyrja eshte e perbere nga veranda e madhe. koridor, salla, guzhina, 3 dhoma gjumi , 2 tualete, kantine dhe garazhd te mbyllur ne hyrje te viles afer kancelit.

Ndryshuar ne 25 N�ntor, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Tetor, 2021 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 N�ntor, 2021