Shitet Vile luksoze 950000 Tirane

Shitet Vile luksoze
Prone Ekskluzive e agjensie EXTRA
Vendodhja Rezidenca Kodra e Diellit
Sip�rfaqe totale 428 m2
Organizimi
3 dhoma gjumi
5 banja
2 holle
2 vend parkimi
1 verande
1 oborr
1 pishine
Sistem ngrohje ftohje nga dyshemeja
E kompletuar full
Cdo dhome me garderobe dhe banjo
Vile me ashensor
Cmimi i shitjes 950.000 Euro
Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398
Rezervoni takim tani per te pare pronen
Extra
Zyra Tiran�
Zyra Shkod�r
Zyra Dubai
Zyra Elbasan
The Gold Standard in Real Estate
wwwextrarealtycom

Ndryshuar ne 11 Shtator, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Shtator, 2021
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Shtator, 2021