Ndertese 2 kateshe 00 Cerrik

Shitet ,ose jepet me qera,ndertesa dy -kateshe ne Cerrik,ne siperfaqe toke 2000 m.Kati i pare (250 m),magazina me vegla Mobilirie.Mund te perdoret si Mobileri ,ose cdo lloj aktiviteti tjeter.Kati i dyte ,reklama Mobilirie,(120m),shtepia (100m)dhe ballkonet (50m),per cdo informacion tjeter ,dhe per cmimin ,(me marreveshje) ,ne telefon e viber 00306945484884 ,Edmond Dine .

Ndryshuar ne 10 Shtator, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Shtator, 2021
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Shtator, 2021