Apartament 170000 Tirane, Rr.Pjeter Budi, Prane Qytetit Studenti

Apartamenti është 3+1 me sipërfaqe 156.4 m² dhe dhe pozicionohet në pjesën veriore dhe jugore duke siguruar ajër të pastër gjatë gjithë ditës dhe një pamje të mrekullueshme nga mali i Dajtit dhe kodrat e liqenit.

é‹shtë i organizuar me tre dhoma gjumi, një sallon, dy tualete dhe dy balkone.

Salloni është i bollshëm dhe perfshin pjesën e ndenjes, kendin e gatimit, ngrënien dhe ka dalje në ballkon. Ballkoni është i bollshëm dhe mund të vendosësh lule natyrale ose një tavolinë ku mund të shijosh një kafe apo çaj.

Njëri tualet ndodhet në hyrje të apartamentit për të ofruar akses më të mirë nga salloni dhe dhomat e gjumit, ndërsa tualeti tjetër ndodhet në dhomën matrimoniale për t’i siguruar çiftit gjithë komfortin e nevojshëm.

Ky apartament ka dalje në tarracë.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Korrik, 2016 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018