Shitet Apartament 3+1 799 Euro/m2 21 Dhjetori, Rezidenca Libeskind-Magnet. Ish klubi i Partizanit

SHITET APARTAMENT 3+1 NE REZIDENCEN LIBESKIND-MAGNET !!!

Ky apartament 3+1 �sht� i mir�organizuar n� nj� sip�rfaqe me orientim nga Veri-Lindja dhe Jug-Lindja. N� nj� sip�rfaqe prej 120.3m² sigurohet komoditeti i k�rkuar. Hyrja e apartamentit t� fton n� zon�n e dit�s.

Ajo karakterizohet nga nj� sip�rfaqe e gjer� ndri�uese, nga ku realizohet edhe aksesi n� lozh� Organizimi i brendsh�m, krijon hap�sira komode p�r jetes� n� cdo ambjent. Termoizolimi ndihmon n� ruajten e nj� temperature optimale n� ambientin e nj�sis�, ashtu sikurse edhe forma kompakte dhe ekspozimi jo i tepruar ndaj ambientit t� jasht�m.

Dhoma martesore komunikon drejtp�rdrejt vet�m me korridorin shp�rndar�s, duke mund�suar privat�sis� e nevojshme. Ajo ka tualet p�r p�rdorim personal. Materialet dhe teknikat e p�rdorura jan� me cil�si gjermane! Ka shum� arsye pse duhet t� ndiheni t� sigurt n� investimin tuaj n� k�t� nj�si! Mos nguroni, na kontaktoni!

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Korrik, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018