Vil 180.000 Golem te Kavajes

Shitet objekti!
Objekti eshte me dekumentacion te regullt hipotekar. Vila eshte e ndertuar per 2 familje me hyrje majatas dhe djathtas. vila eshte 3 kateshe. Kati i 3 eshte i banueshem me 3 dhoma gjumi, sadhon ndenje,guzhin dhe 2 banjo kurse 2 katet e tjera jane te ndertuara per dyqan dhe dhoma plazhi. Objekti eshte ne nje vend turistik por ai shitet per arsye emigrimi.
Kush eshte i intersuar te kontaktoje ne kete numer tlf:
+46769236521

Ndryshuar ne 12 Shtator, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Qershor, 2021 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Shtator, 2021