Apartament-Rezidenca Magnet -Lyra 799 Kontakt Shpk -Magnet, ish Klubi Partizani

Apartament 1+1 i mir�organizuar me sip�rfaqe prej 59.1m². Skema planimetrike mund�son hap�sira funksionale. Ventilimi natyral, ndricimi i drejtp�rdrejt�, llozha dhe dritaret e orientuara nga pasazhi i gjelb�ruar i kompleksit, mund�son nj� apartament komod p�r familjen tuaj.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Korrik, 2016 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018