APARTAMENT ME PAMJE NGA DAJTI 650 € /m2 PRANE LIQENIT TE FARKES

PRANE LIQENIT TE FARKES

Pagesen ju mundesojme ta beni dhe me keste ashtu qe 30% te vleres se apartmantit te paguhet tjetra shume me keste pa norme interesi

APARTAMENT ME PAMJE NGA DAJTI, 1 DHOME GJUMI; AMBJENT NDEJTEJE, GATIMI DHE NGRENIE, BANJO ME DRITE + BALLKON ME DALJE NGA DHOMA E GJUMIT DHE NGA AMBJENTI I NDEJTJES
-ORIENTIMI VERI - LINDJE .
-PUNIME SIPAS STANDARTEVE EVROPIANE,
-TERMIZOLIM ME KAPOTE ( FASADE TERMIKE )
-SHKALLE ME DRITE NATYRALE
-ASHENSOR
-10 MIN NGA QNDRA E TIRANES
-INFRASTRUKTURE E NGRITUR NE NJE ZONE TE QETE
-MUNDESI PAGESE ME KESTE
-SHFRYTEZIM EFICENT I SIPERFAQEVE
-KEOFICIENT I VOGEL SHFRYTEZIMI ( 34% )
-SISTEM NGROHJE DHE FTOHJE PER CDO APARTAMENT ( LINJAT E SISTEMIT)
-AMBJENTI I NDEJTJES DHE DHOMAT E GJUMIT ME PARKET OSE PLLAKA ( OPSIONAL)
-VAZO LULESH TE BERA QE GJATE BETONIMIT
-SISTEMIMET E JASHTME ME SHUME GJELBERIM

ME NJE VENDOSJE PANORAMIKE TE PERKRYER PRANE LIQENIT TE FARKES..NEN VIGJILJEN E NJE NATYRE TE BLERTE DHE AJRI TE PASTER JU BENI ZGJEDHJEN E DUHUR PER NJE JETESE KOMODE. NDERTUAR DHE REALIZUAR NGA NJE STAF I KUALIFIKUAR SPECIALISTESH I JEP ZGJEDHJES SUAJ GARANCI DHE SIGURI!

CLASS
Construction Light Art & Supervise Studio
-----------
Adresa:Bulevardi Zogu i I, Kompleksi i Pall.Agimi
Kati i 7-të nr.25
Tel: + 355 69 20 90 058 Lavdie BIRBO
Tel: + 355 67 20 47 734 Hydajet TOTA

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Nëntor, 2014
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018