Dyqan 145 Te Tatim-Taksat, te xhamia ne Parruce

Sun Real Estate ju mirepret me komision 0 per bleresit apo qeramarresit.

Jepet me qera ose shitet dyqan prej 28m² me adrese te Tatim-Taksat, te xhamia ne Parruce.
Ambjenti ofron nje hapesire bosh si dhe nje tualet. Dyqani eshte i shtruar me pllake, ka nje fasade xhami qe mundeson reklamimin e biznest.
Zona ne te cilen ndodhet ambjenti ka shume biznese dhe aktivitete te shumellojshme.

-CMIMI PER QERA 20'000 LEK/MUAJ
-CMIMI PER SHITJE 650 €/m²

Ndryshuar ne 15 Korrik, 2016 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Korrik, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Korrik, 2016