Jepet me qira Kapanon 568 Shkoder

LISTIM I RI
Jepet me qira Kapanon
Sip 553m2
Sip toke 4000m2
I pershtateshem per fasoneri dhe shum sherbime te tjera
Vendodhja Prane Kalase , SHKOD�R
2 wc
�mimi 70.000 Leke / ne muaj
Fiksoni takim tani!
Kontakto Agjent Shitjesh Redi Osmanaga
+355 67 530 41 72
viber ose whatsapp
Extra
The Real Estate Company
www.extra-realty.com

Ndryshuar ne 23 Prill, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Prill, 2021
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Prill, 2021