Apartament 55000 Fier

Apartament , kati i trete, ne qender te Fierit, lagja ''29 Nentori'',rruga "Dervish Hekali",ngjitur me AVN, me pamje dhe ballkon nga Bar Rinia.Ka 2 dhoma gjumi,sallon,dhome ngrenie,kuzhine me vehte e kompletuar,banjo-wc e kompletuar,dy depo.Me dokumenta dhe rivleresim.Menjehere e disponueshme.

Ndryshuar në 19 Korrik, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 27 Tetor, 2014
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 19 Korrik, 2017