Jepet me qira ambjent per zyra! 1 Tirane

Jepet me qira ambjent per zyra
Sip�rfaqe 518m2
Vendodhja: Bllok, Tirane
Hapsira eshte e ndare ne disa ambjente dhe zyra
E pershtatshme per funksione te ndryshme
Kati 1
Kontakto Agjentin Imobilar
Amarildo Sterkaj +355 69 288 33 98 viber ose whatsapp
Extra Real Estate
www.extra-realty.com

Ndryshuar ne 7 Prill, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Prill, 2021
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Prill, 2021