Durres, shes apartament 2+1+A+BLK 85 m² 70.000 Euro (Vollga) 70000 Vollga

Apartamenti ndodhet në një pallati te ri pranë Ish-Kirurgjisë në zonën e Vollgës.

Organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje + kuzhinë dhe 1 tualet.

Sip totale eshte 85.5 m2.

Orientimi i Apartamentit është veri-perëndim.

Pallati ka punime cilësore dhe moderne, me sistem kapot me çati sipër, duke i dhënë një pamje krejt ndryshe jetesës në pallat.

Cmimi:70.000 Euro.
Tarife agjensie 1% per bleresin.

Ndryshuar ne 7 Prill, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Prill, 2021 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Prill, 2021