Tirane, shes apartament duplex 4+1+A+BLK 226 m² 191.000 Euro (Kodra e Diellit) 191000 Kodra e Diellit

Shitet dupleks 4+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, me siperfaqe totale 226 m2.

Organizimi: Kati i 1 : 1 ambient ndenie+ gatimi,1 dhome, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Kati i 2 ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande.

Punime super cilesore,sistem kapote,izolim akustik,gjelberim,sistem sigurie 24 h.

Cmimi:191.000 EURO.

Aktualisht ne faze suvatimi !

Tarife agjensie 1% per bleresin.

Ndryshuar ne 6 Prill, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Prill, 2021 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Prill, 2021