Apartament Me marrveshje Korce

shtepia ka sallon guzhine nje dhome gjumi nje dhome femijesh nje banje dy ballkone nje ballkon i mbyllur me duro alumin ka nje apothiq ose bodrum 5metro i gjate 2metro i gjere shtepia ndodhet ne katin e 6 me ashensor ndodhet ne lagjen e sportit pallat i ri shtepia shitet me te gjitha mobiljet sic eshikoni dhe gjerat elektrike te gjitha jane te reja per arsye se jemi ne greqi per me shume mundet ta ndiqni videon ne YouTube me adrese Korca jone Korca jone ose https://www.youtube.com/watch?v=s79rdpM_qdA

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 N�ntor, 2014
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018