apartament 2+1 4500000 lek. Pogradec

Pogradec ,Tek axhensia (ne qender tek sheshi furgonave te Kor�es) ne pallat te ri. .Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 73m2 ne katin e 2-te te banimit. Shtepia shitet e mobiluar dhe e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Te gjitha punimet jane cilesore dhe te kohes. Punimet jane bere nga ne jo nga firma e ndertimit te apartamentin. Te gjitha dhomat jane te shtruara me derrase , gjithashtu dyert dhe dritaret jane prej druri cilesor .Cmimi 4500000 lek. Email [email protected] ose nr kontakti 0693574646

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 N�ntor, 2014
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018