Apartament 900 €/m2. Tirane

Projekti Ali Demi shet apartamentin 2+1.
I rrethuar nga gjelbërimi dhe komoditeti Projekti Ali Demi shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 95.53 m2, i lokalizuar në katin e dytë dhe me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Apartamenti është i organizuar me dy dhoma gjumi, dhomë ndenje + kuzhinë, dy tualete ku njëri ka driatre dhe ballkoni në të cilin ka akses dhoma e ndenjes. Rezervoni tani apartamentin tuaj dhe krijoni një të ardhme të sigurt.
Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

Email : [email protected]

Ndryshuar ne 23 Shkurt, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Shkurt, 2021
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Shkurt, 2021