Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 57 m² 60.000 Euro (Irfan Tomini) 60000 Irfan Tomini

Shitet Apartament 1+1 ne Tirane e Re, prane ures Nshrak-ut, ne pallat ekzistues.

Apartmenti shitet I mobiluar dhe ka nje siperfaqe totale prej 57 m2.

Apartmenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje pamje shume te mire.

Cmimi:60.000 Euro (diskutueshem).

Me hipoteke te rregullt!
Tarife agjensie 1% per bleresin.

Ndryshuar ne 22 Shkurt, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Shkurt, 2021 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Shkurt, 2021