Tirane, jap me qera zyre 252 m² 3.250 Euro (Qender) 3250 Qender

Jepen me qera zyra pune ne 1 qender biznesi, ne Tirane.

Siperfaqa e Ambientit ne totale eshte 252 m2, duke perfshire dhe 2 tualete, sherbim roje te godines 24 ore-mbikqyrje me kamera-sherbim recepsioni.

Cmimi :3250 Euro/muaj(Netto).

Ndryshuar ne 9 Shkurt, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Shkurt, 2021 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Shkurt, 2021