Tokë 17000 Tirane

Shitet tokë me një sipërfaqe prej 2568 m2.
Toka ndodhet në Fshatin Budull rruges së Aeroportit të Rinasit .
Sipërfaqe e bollshme dhe mundësi shfrytezimi me prespektive zhvillimi si buqesor ashtu edhe ngritje e bizneseve te ndryshme me rruge kryesore .
Toka është e paisur me dokumentacion të rregullt.

Ndryshuar ne 10 Maj, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Shkurt, 2021 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Maj, 2021