Shtepi / Vile 20.000 Korce

Shitet vila eshte e re dhe e mobiluar. Eshte 130m2 , ka 1 nje sallon, 2 dhoma gjumi, kuzhine te kompletura,banjo,nje ballkon dhe truall rreth 800m2. Cdo gje eshte e rregullt dhe e kohes te fundit.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 N�ntor, 2014
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018