Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 117 m² (Myslym Shyri) 1 Myslym Shyri

Apartament në shitje në një pallat të ri tepër cilësor në një nga zonat më elitare të Tiranës, në rrugen “Myslym Shyri”.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe në totale 116.5 m² .

Organizuar nga Sallon+gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon. Zona ka mjaft shërbime ofruar nga dyqanet e shumta të ndodhura aty pranë, por edhe akses të shpejtë në qendër, unazën e vogël dhe rrugë kryesore të kryeqytetit.

Ky objekt shtrihet sipas një shkallëzimi në 5 dhe 9 kate ku 2 katet e para janë njësi shërbimi dhe 3 kate parkim nën tokë.

Ai përfshin standarte të larta cilësie ndërtimi, rinifiturash dhe një mirëorganizim arkitekturor të hapësirave të brendshme, fasadë të ventiluar, izolim akustik dhe termik, ballkone dhe ambiente të gjelbëruara , lartësi të lartë 3.42 m të apartamenteve, 2 ashensorë, siguri 24 orë, mirëmbajtje dhe një shesh të gjelbëruar brenda ndërtesës.

Cmim:sipas kerkeses Ne faze ndertimi!
Tarife agjensie 1% per bleresin.

Ndryshuar ne 13 Janar, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Janar, 2021 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Janar, 2021