Apartament 1390 €/m2 Tirane

Rezidenca Evis në qendër të Tiranës, shet apartamentin 1+1.
E loklaizuar në rrugën e “Barrikadave” kaq pranë qendrës së Tiranës dhe me një cilësi të lartë ndërtimi., e bejnë Rezidencën Evis zgjedhjen ideale. Evis shet apartamentin1+1 me sipërfaqe 57.50 m2, i ndodhur në katin përdhe dhe me cmim prefrencial 1390 €/m2. Apartamenti organizohet me korridor në hyrje, dhomë ndenje dhe kuzhinë si një hapësirë e vetme, dhoma e gjumit dhe tualeti. Ajo cka e diferencon nga të tjerët është vendodhja strategjike dhe cilësia e lartë e ndërtimit me : certifikatë energjie për konsum të reduktuar, fasadë e termoizoluar, ndarje e mureve të brendshme me material izoluese akustik, materiale elektrike dhe hidrualike me jetëgjatësi maksimale, paisje sanitare Sospesa, sistem kondicionimi MultiSplit, dritare me profil alumini termik e dopio xham dhe larmi zgjedhjesh për rifiniturat e brëndshme. Rezervo tani apartamentin tënd tek Rezidenca Evis.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 800
Email : [email protected]

Ndryshuar ne 13 Janar, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Janar, 2021
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Janar, 2021